Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Paulius Prišmantas

# Apie mane

Dviem geriau negu vienam, nes jie gauna didesnį atlygį už savo triūsą.  Jei vienas iš jų suklumpa, kitas padeda bičiuliui atsikelti. Vargas vienišam žmogui! 

Ši ištrauka iš Mokytojo knygos puikiai atspindi mano požiūrį. Per gyvenimą stengiuosi keliauti ne vienas. Turiu nuostabią žmoną, vaiką ir labai man artimą draugą. 

Komunikuodamas atkreipiu dėmesį į kitų žmonių nuomonę, bandau rasti kompromisą. Į pasaulį stengiuosi žiūrėti per racionalumo prizmę, pasiremdamas faktais, o ne jausmais. Dažnu atveju tai išryškina tiesą, kuri ne visiems yra priimtina ir nepaisant to, tai vistiek yra TIESA. Taip pat tai leidžia pasiekti tinkamų rezultatų.

Didžiąja gyvenimo dalį dirbu. Mėgstu savo darbą, mėgstu kurti ir gaminti.                 #Patirtis


~ Išsilavinimas

2011m. baigiau Tauragės Versmės gimnaziją.  Buvau tiksliųjų mokslų atstovas. Pasižymėjau puikiu loginiu mąstymu, buvau daugkartinis matematikos olimpiadų dalyvis.

2011-2012m. Praleidau emigracijoje, su tikslu pagilinti anglų kalbos žinias. Buvau įstojęs į University of Southampton, kurio vienintelis reikalavimas buvo geresni IELTS testo rezultatai. Testo rezultatus pagerinau, tačiau ilgainiui pasiilgau gimtinės ir nusprendžiau studijuoti Lietuvoje.

2012-2016m. Studijavau KTU. Baigiau Mechanikos inžinerijos, inžinerinio projektavimo bakalauro studijas.  Planuoju netolimoje ateityje gilinti žinias gamyboje ir pradėti magistro laipsnio studijas gamybos inžinerijoje.

~ Karjera

2016 m. Su Draugu iš idėjos įsteigėme metalo apdirbimo įmonę, nelabai žinojome net ką darysime. Kaip ir visos istorijos, taip ir mūsų prasidėjo nuo garažo.  Tačiau ilgai ir kantriai dirbdami, daug visko išmokome. Šiandien rinkoje esame žinomi dėl savo kokybės už protingą kainą.  Nuolatos integruojame naujus įrenginius, o jei kažkokių įrenginių ar įrankių rinkoje nėra, jos sukuriame ir pagaminame patys. Pasiekėme aukštą produktyvumo lygį.  Šiuo metu atnaujiname svetainę ir diegiame verslo valdymo sistemą, duomenims rinkti apie įmonės vidinius procesus. Ši informacija padės išsiaiškinti, kurią gamybos proceso šaką reikia labiausiai optimizuoti, jog būtų pasiektas dar geresnis produktyvumas. Taip pat ši sistema turėtų leisti darbuotojams dirbti šiuolaikiškai, laisvu grafiku. 

            #Gebėjimai

~ Kalbos:   

Laisvai kalbu, skaitau, rašau anglų kalba, esu pažangės vartotojas.


~ Programavimas

Savarankiškai mokausi  ir gilinu žinias Python ir HTML kalbose. Dirbu su Odoo platforma.


~ Projektavimas 

Gebu projektuoti ir analizuoti įvairios paskirties įrenginius bei konstrukcijas. Atlikti analitinius skaičiavimus. Įgudęs Inventor, Solidworks, Mastercam, naudotojas.


~ Gamyba

Virinu TIG ir MIG būdais, virinu anglinį ir nerūdijantį plienus. Programuoju ir valdau CNC metalo frezavimo stakles. Suprantu metalo savybes ir elgsena apdirbimo metu. Nuolatos gilinu žinias į naujus ir esamu  metalo apdirbimo būdus ir įrangą. Gamyboje įgytos žinios padeda kokybiškai atlikti projektavimo darbus, suprantu kaip projektuojama detalė bus apdirbama realybėje. 

     

            #Laisvalaikis

~ Labiausiai mėgstu leisti laiką su šeima.


~ Stengiuosi dėsningai bėgioti. 


~ Retkarčiais pasimėgauju plaukiojimu ir "trail" žygiais. 


~ Neatsiejama gyvenimo dalis - internetas. Tinkamai naudojamas šis įrankis man padeda savarankiškai išmokti daug naujų įgūdžių.

 

            #Planas

~ Pirmiausia, bandysiu išsiaiškinti daugumai patogiausią komunikavimo kanalą, t.y. el. paštas, viber, facebook grupė, messenger ar kitą. 

~ Namo gyventojų ar buto savininkų prašysiu pateikti pasiūlymus ir pastabas, bandysime kartu tai įgyvendinti.

~ Iškelsiu klausimą dėl vandens minkštinimo sistemos. 

~ Atstovausiu mūsų namo poziciją DNSB Parko Apartamentai susirinkimuose.